Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Anti Sebum Effect Şampuan

Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Anti Sebum Effect Şampuan

BİOBLAS SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ANTİ SEBUM EFFECT ŞAMPUANBioblas Saç Dökülmesine Karşı Anti Sebum Effect ŞampuanYağlı Saçlara Özel geliştirilen formül şimdi phytovitamin ve bitkisel serum katkısının birleşimiyle daha da güçlüYanlış beslenme, hormonal değişiklikler ve hava kirliliği gibi etkenler saçın yağlanmasına, sebum salgısının artmasına sebep olur. Yağlı Saçlar İçin geliştirilen özel formülün içerisindeki bitkisel vitaminler cildin sebum salgısını kontrol altına almaya yardımcı olur. Aşırı yağlanma saç köklerini zayıflatır ve saçların dökülmesine yol açar. B3 Vitamini Niasinamid ile saç derisindeki sebum salgısını dengeleyerek fazla yağlanma engellenir.Saçlar canlılık, parlaklık ve hacim kazanır.

Saç dökülmesi bloğu google aramaları:

Bu yazı Saç Dökülmesi Ürünleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>