Biomed Mevsimsel Dökülmelere Hızlı & Bakım Kürü

Biomed Mevsimsel Dökülmelere Hızlı & Bakım Kürü

BİOMED MEVSİMSEL DÖKÜLMELERE HIZLI & BAKIM KÜRÜBiomed Mevsimsel Dökülmelere Hızlı & Bakım Kürü
 
BIOMED saç bakım ürünleri arıtılmış doğal kökenli sinerjik etken maddeler yeni bir biyoteknolojik konsepte dayalıdır. Saç kökleri üzerinde etkilidir.
 
Fonksiyonu
 
• Saç kaybını tedavi etmek ve yeniden saç oluşumunu sağlamaktır. • Bulb Atforiye ve sonucunda saç kaybına yol açan enzimleri engeller. • Serbest köklere karşı etkilidir. • Mikro sirkülasyonu etkiler. • Kafa derisini, lokalize mikrobik floradan arındırır.
 
BIOMED’in biyoteknolojik üstünlüğü sayesinde saç kaybını tedavi etme ve yeniden saç oluşumunu sağlamada ki fonksiyonunu şöyle açıklayabiliriz:İsviçre genetik mühendislerinin ve Torino Üniveristesi tıp bilim adamlarının ortaklaşa çalışmasıyla, saç bakım ürünlerinin devi olan Sociata’nın laboratuarlarında, biyoteknolojik yöntemlerle elde edilen bitki özlerinin aktif bileşenlerinden oluşan BIOMED, saçlı derinin içine nüfuz ederek, kanı harekete geçirir ve güçlü DNA teknolojisi formülü sayesinde, saç oluşumunu sağlayan yeni hücreler üreterek, saç dökülmesini kısa sürede tedavi eder, dökülmüş olan saçların da daha sağlıklı, gür ve parlak renkte yeniden çıkmasını sağlar. Fermentasyon yoluyla elde edilen bira mayasından saccharomices cerevisiae kültürlerden elde edilen PM bileşenleri hücresel solunumu harekete geçirir. Saçlı derinin oksijen alımını artırarak, oksijen metabolizmasını optimal düzeye getirir. Böylece birçok önemli hastalığın ortaya çıkmasında büyük rolü olan ve bulundukları dokuların fonksiyonlarını bozan serbest radikalleri yok ederek saçlı deriyi arındırır ve saç foleküllerinde yeniden saç oluşumu sağlayan sağlıklı hücreler üretir. BIOMED aktif bileşenlerinde bulunan Estregon (Artemisia dracunculus), sağlıklı yaşayabilmemiz için büyük önem arzeden kılcal kan dolaşımını harekete geçirerek, vitamin mineral aminoasit enzim glikoz vb. Besleyici maddelerin hazırlanması hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B hücreleri gibi savunma mekanizmalarının saç çıkışını sağlayan foleküllerde bulunan hücre aralarında dolaşmasını sağlar.
 
Koriander (Corıandrum Sativum) : Aktif bileşeni sayesinde mikrosirkülasyonu artırarak yorgun ve yaşlı hücreleri canlandırarak saçlı deriyi yeniler ve sağlıklı saçların oluşumunu sağlar.
Defne (Laurus Nobilis)’in özlerinden elde edilen aktif bileşen saçlı deride ki yaraları, iltihaplanmaları ve alerjik reaksiyonları tedavi ederek saç oluşumu için sağlıklı bir ortam hazırlar.
Guarana (Paullinia Cupana) : Bileşeni kafa derisini uyarıcı ve kan dolaşımını arttırıcı etkisiyle saçlı deriye enerji verir ve yeni hücreler üreterek sağlıklı saç oluşumu için zemin hazırlar.
Serenoa Repens Doğal Yağ, saç folikül hücrelerini aktive ederek saçı kökten uca doğru besler, saç derisindeki nem dengesini sağlayarak, sağlıklı saç teli oluşumuna güçlü katkılarda bulunur.
Biyoteknolojik Kökenli Sod Enzim, (Dismutaz Super Oksit) : Saç kaybının arttığı durumlarda serbest köklerin gelişimini önleyerek telojen fazını artırır, serbest radikallerin hidrojen perokside dönüşmesinin katalizlenmesinde bir antioksidan olarak görev alır ve kırmızı kan hücrelerinin içine nüfuz ederek, hücre içerisinde depolanır ve yeni saç üretimini sağlayacak genler oluşturur.
E Vitamini Nikotinik Ester : Mikro sirkülasyonu canlandırır, besleyici maddelerin akışını sağlayarak metabolik artıkların yok edilmesine yardımcı olur.
Karabiber Yağı : Cilt tahrişine neden olan mikro organizmalara karşı antimikrobik aksiyon gösterir.

Saç dökülmesi bloğu google aramaları:

Bu yazı Saç Dökülmesi Ürünleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>